banner isbank


TÜRKİYE KUPASI MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ 23 - 24 ARALIK 2017

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2017-12-21 18:00:00



Toplam Kayıt: 122
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
OZAN KARAKUŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ATABERK ÇAKIR MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EFE ONAT SEVİM MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÜNAL DÖNMEZ MALATYA 1887 1853 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMETD FURKAN BAYRAM GAZİANTEP 1311 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED ADAK MALATYA 1160 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SÜLEYMAN EMRE SARILI MERSİN 1042 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
IŞIL KİLİNÇ MALATYA 0 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ABDURRAHİM ADAK MALATYA 1119 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED MÜCAHİT NAZLI MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED KARAKUŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BAŞAR HAVLUCU MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ERCAN CEYLAN MALATYA 1509 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AZİZCAN MERT MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İBRAHİM YILMAZ MALATYA 1085 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KEMAL ASLAN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MÜCAHİT ÖZBEY MALATYA 1200 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EGE İMREK MALATYA 1096 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
HASAN CAN KOZAT MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ATAKAN YILMAZ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İBRAHİM SUCU MALATYA 1605 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
YUSUF ÖZEN MUĞLA 1552 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KENAN YETKİN ÖZEN MUĞLA 0 İLK TUR BAŞLAMA SAATİ 10:00
CELAL ARDA TÜRKER MALATYA 1000 İLK TUR BAŞLAMA SAATİ 10:00
UĞUR YILMAZ MALATYA 1032 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MESUT BENAN SATILMIŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İSMAİL ÇELİK MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İLKER AKTAŞ MALATYA 1963 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÜZEYFE ERAY ARI MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EMİRHAN ALAKUŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED AKTÜRK MALATYA 1112 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET BEKTAŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
NURULLAH ÇİTİL MALATYA 1146 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EYMEN YİĞİT KONAK MALATYA 1131 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KEREM DENİZ OMURCAN MALATYA 1038 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EREN ŞEN MALATYA 1023 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ALİ MİRZA KALKAN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MİRAÇ ALAN MALATYA 1188 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SONER ALAN MALATYA 1560 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BERAT KARAKUŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
YUSUF ÖZGENEL MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
YUSUF BERAT KARABULUT MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET EMİR SAĞLAM MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MİRAÇ SANCAKTAR MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BARANSEL ULUTAŞ MALATYA 1211 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MEHMET ARDA DEMİR MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUSTAFA YUSUF KILIÇ MALATYA 0 1060 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
CEBRAİL GÜLER MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ENES KARATAŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
FURKAN KARATAŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMER ARİF EKİCİ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET HASAN KOYUNOĞLU MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED ENGİN DURAN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EMİRCAN ERKAN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KEREM ÖZCAN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET EMİR ŞAHİN MALATYA 1351 1341 İLK TUR BAŞLAMA SAATİ 10:00
MEHMET EMİR FİDAN KÜTAHYA 1075 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMER HÜSEYİN KOÇAK MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
HAYDAR BAŞAR MALATYA 1281 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SEMİH GAZİ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED ENES ELMAS MALATYA PÖH 1019 İLK TUR BAŞLAMA SAATİ 10:00
SEFA TAY MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
TALHA BAYER MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ZEKİ BAYRAM MALATYA 1546 1572 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BURAK DÜNDAR MALATYA 1133 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BERKAY DÜNDAR MALATYA 1142 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BİRKAN TAYYİP DÜNDAR MALATYA 1156 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET YILMIŞ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KADİR BAYER MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMÜR EFE ÖZBEY MALATYA 1161 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
CEM AKIN ÇELİK MALATYA 1539 1682 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ATLAS BİLGEN MALATYA 1061 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
UMUT HAKTAN EKSİLMEZ MALATYA 1024 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
RAMAZAN AVCI MALATYA 1350 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BATUHAN BOZTEPE MALATYA 1230 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SALİH ALAN MALATYA 1343 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ESİN HİVDA DENİZ MALATYA 1019 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EKİM ARDA TAYLAN MALATYA 1042 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EMRE TAYLAN DENİZ MALATYA 1272 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BARIŞ BATTAL ÇIPLAK MALATYA 1224 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
FATİH ÖZKAN BAYRAK MALATYA 2525 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ARDA ULUTAŞ MALATYA 5555 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ALİ OSMAN GÜLSEREN MALATYA 1236 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMER TAHA EKİCİ MALATYA 1173 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ENES ADAK MALATYA 1094 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖZGE DAŞKIN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EMRE ELMAS MALATYA 1077 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ORKUN KARAKUL MALATYA 1062 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMER YILDIRIM MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BERKAY ŞİMŞEK ELAZIĞ 1320 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KAZIM ÇITAK KAHRAMANMARAŞ 1399 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
YUSUF AYDEMİR MALATYA 1373 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
FERMAN ALKAN ÇORUM 1814 1900 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EYMEN AKBAYIR MALATYA 1371 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
METİN ORHUN ÇAVUŞ ELAZIĞ 1055 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İLYAS KÖSEOĞLU MALATYA 9999 1342 İLK TUR BAŞLAMA SAATİ 10:00
AZİZ DURMUŞ MALATYA 1108 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
FATMANUR AYTEKİN MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
BURAK EMRE ÖZAVCİ ADIYAMAN 1048 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
HÜSEYİN SAİD DEVECİ ADIYAMAN 1241 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
RAVZA GÜLER MALATYA 1001 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ERDEM SARITAŞ MALATYA 1785 1857 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED ALİ MAZOOĞLU MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SARP ARAS ERİŞ TEKİRDAĞ 1130 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ECRİN ALKAN MALATYA 1212 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
NURETTİN YILMAZ MALATYA 1217 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED AKGEYİK MALATYA 9999 1145 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İBRAHİM IŞIK MALATYA 1234 1109 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
OKTAY DOĞAN MALATYA 1610 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ABDÜLBAKİ AYTEKİN MALATYA 1215 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
İSA HAMAMCI KAHRAMANMARAŞ 1395 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AHMET CAN GÖNÜLTAŞ MALATYA 1028 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ÖMER CAN ALAGÖZ MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
MUHAMMED BERKAY NOKAY MALATYA 0 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
EFE ŞAHİN MALATYA 1333 1433 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
PELİN BAYIR MALATYA 1223 1347 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
KEREM TAHTALI MALATYA 1056 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
HÜSEYİN BEŞİRİK MALATYA 1199 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ALİ BATU GÖKAY MALATYA 1000 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
AĞDAR ALAK SİVAS 1592 1645 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
ARDA ÇAPRAZ MALATYA 1517 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.
SAMET ÇOBANOĞLU MALATYA 1041 MALATYA İL BİRİNCİLİĞİ TEK KATEGORİDE OYNANACAKTIR.