banner isbank

MALATYA SOKAKTA SATRANÇ VAR

TSF tarafından her yıl okullar açılmadan önceki hafta geleneksel olarak hayata geçirilen "Sokakta Satranç Var" projesi bu yıl 08 Eylül Cumartesi günü başlıyor.

Projeyi yeniden 81 ilin ve ilçelerinin tamamında satranç severler ile buluşturacak etkinlikler 08-15 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Satranç kültürünü tüm yurda yaymayı, tanıtmayı, sevdirmeyi ve Türkiye'nin her il ve ilçesini satranç parkları ile buluşturmayı hedefleyen 'Sokakta Satranç Var' projesi yine tüm ülkede büyük bir satranç coşkusu ile hayata geçecek. Türkiye'yi 7'den 77'ye sokaklarda, meydanlarda, sahillerde, parklarda satranç ile bir araya getirecek ve geniş kitlelerle buluşacak proje festival havasında gerçekleştirilecek.

TSF'nin önderliğinde ve tüm yurda yayılan il ve ilçe temsilciliklerinin organizasyonları ile gerçekleştirilecek projede, tüm yurttaşlar satranç oynayacaklar.

08-15 Eylül 2018 tarihleri arasında tüm yurtta hayata geçecek etkinlikler konusunda bilgi almak isteyen satranç severler, bulundukları ildeki Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliğiliği ile irtibata geçebilirler.

Sokakta Satranç Var projesi çerçevesinde çekilen fotoğraflar, projenin başladığı ilk günden itibaren TSF web sitesinde il il yayınlanacaktır.

Tüm satranç severleri, çektikleri fotoğrafları il/ilçe belirterek #sokaktasatrançvar etiketi ile facebook, twitter ve instagram hesaplarından paylaşmaya ve bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz.                                       
sokaktasatranc


                                                                                                                                                                         Malatya'daki etkinlikler Kanalboyu Hürriyet Parkı'ında  
 bulunan Çocuk Parkının yanında yapılacaktır. 
 9 Eylül PAZAR GÜNÜ SAAT 16:30 da KANALBOYU HÜRRİYET PARKINDAKİ ÇOCUK PARKI'NIN YANINDA YAPILACAK ETKİNLİĞİMİZE SATRANÇ SEVERLERİMİZİ BEKLİYORUZ.
İletişim: 05307706544
Ayrıca Orduzu Pınarbaşı Mesire yeri, Kernek Meydanı gibi yerlere değişik zamanlarda satranç takımları götürülerek oralarda o an hazır bulunanlara serilen satranç takımlarıyla oynamaları olanağı sağlanacak. Randevulu buluşma yerimiz Hürriye Parkındaki Çocuk Parkı yanıdır. 
SAM 1191

SAM 1188
 
gelin -_damat