banner isbank

1. KADEME ANTRENÖR KURSU AÇILMASI


tahta1 
YEN GF
1. KADEME KURSU BAŞVURUSU E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.
Açılacak antrenör kurslarımız ile ilgili yeni dönem kurs açma işlemi aşağıdaki gibi olacaktır.
 • Açılacak olan kurslarımıza başvuru için kursiyerler e devlet sitesinden e_devlet şifreleriyle  giriş yapılacaktır... ( https://www.turkiye.gov.tr ) 
 • BU KONUDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI. DERS SAATİ SAYISI 96 SAAT OLACAĞINDAN GÜNLÜK ÇALIŞMA SAATLERİ SEÇENEKLERİNE GÖRE KURSUN GÜN SAYISI DEĞİŞMEKTEDİR. 96 saati 10 günde, 11 günde tamamlama gibi seçenekler illere bırakılmıştır. Aşağıdaki dört farklı seçeneği görmeniz için link bırakıyoruz. Bu linkleri yıklayıp okuyup, tercih ettiğinz seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazarsanız en çok tercih edilen seçeneğe göre FEDERASYON'DAN KURS TARİHİ TALEBİNDE BULUNACAĞIZ. UYGUN GÖRÜLEN TARİHİ BURADAN DA DUYURACAĞIZ. Zaten otomatik olarak e-devlet sisteminde de bu bilgiler olacak ve kayıtlarınızı buradan kendiniz yapabileceksiniz. 
 • İl Temsilcilerine gelen nilgiyi aşağıda da paylaşıyorum:
 • " Değerli İl Temsilcilerimiz,

  Bildiğiniz üzere 3,5 aydır kurslarımıza sistem değişikliği nedeniyle geçiş sürecinde ara vermiştik. Yapılan düzenlemeler ile 1. Kademe kurs ders saatimiz toplam 94 saat, 2. Kademe kurs ders saatimiz toplam 130 saat olmuştur.

  Yeni sisteme göre kurslarımıza başvuru şekli de ekte yer aldığı gibi yapılmaktadır, sizlerle detaylı şekilde paylaşıyorum.

  Program saatleri değişince ister istemez gün sayımız da arttı, bunun için ekte sizlerle 4 farklı program paylaşıyorum. İlinizde açmayı planladığınız 1. Kademe kurs var ise (2. Kademe kurslar haziran ayından sonra planlanacaktır) ekteki size uygun kurs programını belirterek talep etmeniz halinde değerlendirilerek ilgili e_devlet sayfasında ilan edilecektir. 

  Burada önemli olan kursumuzun açılacağı tarihten en az 20 gün önce sisteme ön kayıt için girmemiz gerekiyor, dilerseniz 3-5-7 ay sonra planladığınız kursu da sisteme tanımlayabiliriz. 

  Ekte bulunan duyuru metnini ve yönlendirmeyi, sayfalarınızda paylaşabilirsiniz."
BU DURUMDA İL TEMSİLCİLİĞİ FEDERASYONDAN TALEP ETTİĞİ TAKDİRDE İLİMİZDE 1. KADEME ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR. İL TEMSİLCİSİNİN KURS TALEBİ YAPABİLMESİ İÇİN İLİMİZDEN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TARİH İLE EN ÇOK TERCİH EDİLEN KURS PROGRAMI TERCİHİNİZ DEĞERLENDİRİLECEK. BUNA GÖRE FEDERASYINDAN KURS TALEBİNDE BULUNULACAKTIR. T
Taleplerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazmanızı bekliyoruz. Tüm açıklamalar  www.malatya.tsf.org.tr adresinin ANTRENÖR KURSLARI sayfasından yapılacaktır. ( İmkanlar ölçüsünde epostanıza da cevap yazılacaktır. epostanızı hotmail dışındaki bir hesabınızla göndermeniz iletişimin hızlı olmasını sağlar. ) KURSLA İLGİLİ HER TÜRLÜ BİLGİ BU SAYFADA DUYURULACAKTIR. 

              ŞU ANDA KAÇ KİŞİNİN HANGİ TARİHLERDE  KURSA KATILMAK İSTENDİĞİ BİLİNMEDİĞİNDEN DOLAYI İLİMİZDE ANTRENÖR KURSU TALEP ETMEDİK. RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA KURS GÜN SONU SAATLERİNİN  İFTAR SAATELERİNE DENK GELMESİNDEN DOLAYI TALEP YOK HENÜZ. RAMAZANDAN SONRA OLACAĞINI TAHMİN EDİYORUZ. GÖNDERECEĞİNİZ E-POSTALARIN İNCELENMESİ SONUCUNDA ÇOĞUNLUK NE ŞEKİLDE TALEP ETMİŞSE, ONA GÖRE KURS AÇLIMASINI TALEP EDECEĞİZ. E-DEVLETTEN BAŞVURULUAR O ZAMAN BAŞLAYACAK. ŞU ANDA E-DEVLET ÜZERİNDEN BAŞVURU HENÜZ YOK. 
      *   2. seçeneği okumak için tıklayınız 1._Kademe_antrenor_egitim_prg-2.docx

      *   3. seçeneği okumak için tıklayınız 1._Kademe_antrenor_egitim_prg-3.docx
      
      *  4. seçeneği okumak için tıklayınız 1._Kademe_antrenor_egitim_prg-4.docx